W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   

Szkółki narciarskie w ośrodku Wyciągi narciarskie Budzowski Wierch

Legenda:
 • Szkółka narciarska
 • Ośrodek
 • 1
  Snowside
  602405670
  Opis

  By zapewnić Państwu jak najwyższy poziom nauki jazdy na nartach i snowboardzie stale poszerzamy naszą wiedzę z zakresu techniki nauki jazdy a także samego stylu szusowania na sprzęcie zimowym, który cały czas jest modyfikowany. Dbamy również o to, aby nasi instruktorzy mieli wieloletnie doświadczenie pedagogiczne szczególnie w przypadku prowadzenia kursów dla najmłodszych.

  Oferujemy Państwu zajęcia z zakresu początkowej nauki jazdy a także doskonalenia techniki jazdy na nartach i snowboardzie. Prowadzimy zajęcia z narciarstwa alpejskiego, wysokogórskiego oraz wspinaczki skałkowej. Ponad to organizujemy również imprezy sportowe.

 • 2
  Szkoła Narciarska Sukces
  18 20 00 231, 602 22 83 89
  Opis

  Nasza szkoła narciarska działa już od ponad 20 lat. Nasza szkoła jest doskonałym przykładem połączenia tradycji z nowoczesnością. Uczymy nie tylko klasycznego narciarstwa, ale również jazdy carvingowej i sportowej. Dysponujemy także najnowszym sprzętem zimowym, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom nauki. Tworzymy nie tylko rodzinną kadrę instruktorów zamiłowanych narciarstwem, jesteśmy zawodowymi narciarzami i posiadamy licencję PZN. Szkolenia mają zarówno charakter indywidualny jak i grupowy. Kursanci dobierani są w grupy pod względem wieku i stopnia zaawansowania.

 • 3
  GIGANT
  602 107 207, 602 709 609
  Opis

  Wszystkich chcących poprawić swoją technikę jazdy na nartach i snowboardzie zapraszamy do szkoły narciarskiej w Zakopanem pod Wielką Krokwią. Do zaoferowania mamy Państwu zajęcia w zakresie szkolenia narciarstwa zjazdowego i snowboardu dla wszystkich niezależnie od wieku, zarówno dla dzieci i dorosłych. Szkolenie prowadzone jest indywidualnie i w grupie gdzie zawsze brany pod uwagę jest wiek i umiejętności kursantów tak by poziom nauki był odpowiedni do ich stopnia zaawansowania. Na zajęcia mogą się do nas zgłaszać również goście zagraniczni, prowadzimy szkolenia również w języku angielskim.

 • 4
  Szkoła Narciarska FunSki
  18-20-16-102, 604-844-836
  Opis

  Nasza szkoła powstała w 2001 roku i nieprzerwalnie działa do dnia dzisiejszego. Fun Ski to szkoła narciarstwa i snowboardu, którą tworzy kadra wykwalifikowanych instruktorów PZN, IVSI, ISIA, byli zawodnicy i reprezentanci kraju w sportach zimowych.

  Prowadzimy szkolenia podstawowe polegające na nauce jazdy jak i doskonaleniu techniki jazdy na nartach i snowboardzie. Ponad to w naszej ofercie znajdują się również kursy kadrowe na stopnie instruktorskie SITN PZN. Zapewniamy pełne wsparcie jak i najnowsze techniki nauki jazdy na nartach i snowboardzie wszystkim naszym kursantom zarówno tym najmłodszym jak i troszkę starszym.

  Dbamy o to by nasi instruktorzy nauczali na jak najwyższym poziomie, dlatego też bierzemy czynny udział w Ogólnopolskich Zawodach Instruktorów gdzie zdobywamy najwyższe miejsca. Ponad to zdobywają oni również czołowe miejsca w klasyfikacji indywidualnej instruktorów PZN.